امام جمعه اهل سنت روستای کال شهرستان لامرد:
کسی که با یهود دوست شود و معاهده ی صلح برقرار کند، جزو آن ها می شود و نمی تواند مسلمان باشد
سید عدنان حسینی در مورد اهداف پشت پرده توافق امارات و بحرین با اسرائیل گفت: آمریکا برای جنایت های خودش می خواهد توجیه کافی داشته باشد، رژیم صهیونیستی نیز برای توجیه جنایت خودش و ظلمی که در حق مسلمانان با کمک آمریکا روا می دارد می خواهد با کشورهای عربی ارتباط برقرار کند و از امتیازی برخوردار باشد که بگوید ما با عرب ها مشکل نداریم، بلکه با مقاومت و گروهی که در فلسطین هستند مشکل داریم، در صورتی که چنین چیزی نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از فارس، سید عدنان حسینی در مورد عادی سازی روابط امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی اظهار کرد: سیاست یهود در طول تاریخ جز خیانت به دین خدا چیز دیگری نبوده است، بعد از نجات از دریا و رهایی از شر فرعون و فرعونیان، به حضرت موسی خیانت کردند و پس از آن به حضرت عیسی خیانت کردند و خواستند که ایشان را از بین ببرند، اما حضرت عیسی به نزد خدا رفتند و از شر یهود نجات پیدا کردند، بعد از آن چند بار قصد ترور پیامبر را نیز داشتند.

وی افزود: خداوند در «سوره ی مائده» می فرمایند: «مسلما یهودیان و مشرکان را سرسخت ‏ترین مردم در دشمنى با مؤمنان می یابی»، این یک واقعیت تاریخی است که در زمان حال هم می بینیم.

امام جمعه اهل سنت روستای کال شهرستان لامرد تصریح کرد: گروه مقاومت و کسانی که در جهان اسلام علیه ظلم، یهود و استکبار آمریکا مبارزه می کنند در تمام مراحلِ مقاومت شان موفق شده اند.

سید عدنان حسینی خاطرنشان کرد: یهود با کمک آمریکا سعی می کند که این مقاومت را به وسیله ی ارتباط برقرار کردن با سران مرتجعی که دیگر نمی توانند مسلمان باشند تضعیف کند، چون برخی از کشورهای عربی منطقه، هم با آمریکا و هم با اسرائیل بارها معاهده و مراوده داشته اند.

وی افزود: آن ها الآن این توافق ها و همکاری ها را علنی کرده اند که فتنه ی بزرگی است و ممکن است باز ادامه داشته باشد.

امام جمعه اهل سنت روستای کال شهرستان لامرد تاکید کرد: آمریکا تقریبا در تمام برنامه های سیاسی اش شکست خورده و در دو سه جا ضربه خورده است.

سید عدنان حسینی در مورد اهداف پشت پرده توافق امارات و بحرین با اسرائیل گفت: آمریکا برای جنایت های خودش می خواهد توجیه کافی داشته باشد، رژیم صهیونیستی نیز برای توجیه جنایت خودش و ظلمی که در حق مسلمانان با کمک آمریکا روا می دارد می خواهد با کشورهای عربی ارتباط برقرار کند و از امتیازی برخوردار باشد که بگوید ما با عرب ها مشکل نداریم، بلکه با مقاومت و گروهی که در فلسطین است مشکل داریم، در صورتی که چنین چیزی نیست.

وی خاطرنشان کرد: کسی که با یهود دوست شود و معاهده ی صلح برقرار کند جزء آن ها می شود و نمی تواند مسلمان باشد.

امام جمعه اهل سنت روستای کال تصریح کرد: قصد کلی و ترس آن ها از نظام جمهوری اسلامی ایران است، چون ایران قدرتش را در منطقه نشان می دهد، مقاومت که مورد حمایت نظام اسلامی است و دفاع از مظلوم که شعار جمهوری اسلامی است در لبنان، عراق، سوریه و یمن؛ به همین دلیل، آن ها می خواهند به هر طریقی، قدرت مقاومت را کم کنند و به همین دلیل خودشان را در منطقه قرار داده اند.

سید عدنان حسینی اظهار کرد: همه باید هوشیار باشیم، ملت های اسلامی هوشیار اند و آزادی خواهان و مسلمانان در این کشورها پیام می دهند که این معاهده ها، پیمان نامه های ننگینی هستند که انسان دست دوستی و برادری با یهود بدهد، یهودی که خود را قوم برتر و دیگر مخلوقات را در خدمت خودش می داند.

وی خاطرنشان کرد: سران عرب از خشم و انتقام خدا بترسند و برای مقابله با ظالمان و یهودی که دشمن اسلام و مسلمین است به صف مقاومت و مسلمانان برگردند.

فهرست