پیام دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به مناسبت سالروز شکست حصر پاوه
پیام دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به مناسبت سالروز شکست حصر پاوه
حجت السلام والمسلمين كاظم لطفيان: روز شکست حصر پاوه، برگ درخشانی از همبستگی و دلدادگی مردم متعهد و مومن پاوه با اسلام و انقلاب اسلامی در تقویم جمهوری اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت حجت الاسلام والمسلمین کاظم لطفیان دبیر این شورا به مناسبت سالروز شکست تاریخی حصر پاوه پیامی صادر کرد.

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین لطفیان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«الَّذِینَ آمَنُواْ وَهَاجَرُواْ وَجَاهَدُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَهً عِندَ اللّهِ وَأُوْلَئِکَ هُمُ الْفَائِزُونَ؛ کسانى‌که ایمان آورده و هجرت کرده و در راه خدا با مال و جانشان به جهاد پرداخته‏‌اند نزد خدا مقامى هر چه والاتر دارند و اینان همان رستگارانند». (سوره توبه آیه ۲۰)
مردم شریف و روحانیت معزز پاوه
۲۶ مرداد ماه، روز شکست حصر پاوه و برگ درخشانی از همبستگی و دلدادگی مردم متعهد و مومن پاوه با اسلام و انقلاب اسلامی در تقویم جمهوری اسلامی است.
روزی که با صدور پیام تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و بصیرت و روشنگری روحانیت آگاه و همیشه در صحنه پاوه و نیز رشادت های نیروهای مردمی و پیشمرگان کرد مسلمان،ارتش غیور و سپاه قهرمان، دشمنان بی آبرو و مزدوران ضد انقلاب فریب خورده با سرافکندگی تمام ، مجبور به خروج ذلیلانه از دیار شهید پرور پاوه شدند و نام پاوه و قهرمانان و مدافعان انقلاب را تا ابد بر تارک تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کردند.
در آغازین سال های پر خطر و سرشار از افتخار پیروزی انقلاب اسلامی حماسه تمسک به حبل الله وحدت و پیروی از امام امت شاه کلید رهایی از فتنه های دشمنان قسم خورده بود و هم اکنون پس از گذشت چهل سال از آن روزهای سخت و شیرین، نام پاوه و سلسله جلیله شهدای مهاجر و انصار و روحانیت معظم آن همچنان می درخشد.
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره رشادت های زنان و مردان غیور این خطه در سال های اول پیروزی انقلاب و نیز دوران دفاع مقدس مراتب قدردانی و تشکر خود را از مرزبانان غیور شهر پاوه بخصوص خاندان شهدا و روحانیت انقلابی که در سنگر دفاع از گفتمان وحدت و مبارزه با جریان های منحرف و افراطی مجاهدانه همت می ورزند اعلام می دارم.
باشد که با عطر افشانی نظام مقتدر جمهوری اسلامی و همت امت دین مدار و رهبری های داهیانه و پیامبرگونه مقام معظم رهبری مدظله العالی بزودی زود شاهد تشکیل امت واحده اسلامی و اهتزاز پرچم لااله الا الله بر قله های جهان باشیم. انشاالله

کاظم لطفیان
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس دینی اهل سنت

فهرست