یکی از نزدیکان «شهید سید کامل انصاری»، از شهدای اهل سنت حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران:
وقتی آمریکای جهان خوار متوجه شد که در هیچ جا نمی تواند به ایران ضربه بزند هواپیمای مسافربری ایران را هدف قرار داد/ جای سردمداران آمریکا در زباله دان تاریخ است
شیخ انصاری از نزدیکان شهید سید کامل انصاری گفت: آمریکا ضد بشر است و در هر جایی قدم گذاشته یا فعالیتی داشته غیر از آدم کشی کار دیگری نداشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از فارس، در ۱۲ تیرماه سال ۶۷، پرواز مسافربری شماره ۶۵۵ شرکت هواپیمایی ایران‌ایر از تهران به مقصد دوبی در حرکت بود که با شلیک دو موشک استاندارد از ناو یواس‌اس وینسنس متعلق به نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در ارتفاع ۱۲ هزار پایی بر فراز خلیج فارس سرنگون شد و تمامی ۲۹۶ سرنشین آن که شامل ۴۶ مسافر غیر ایرانی و ۶۶ کودک (زیر ۱۳ سال) بودند، جان باختند.

پس از گذشت ۳۲ سال از این حادثه ی تلخ، به سراغ یکی از نزدیکان شهید «سید کامل انصاری» از شهدای اهل سنت روستای گلار شهرستان اوز استان فارس در حمله ناو آمریکایی به هواپیمای ایرلاین رفته ایم. شیخ کامل انصاری در ابتدا اظهار کرد: شهید انصاری در موقع شهادت حدود ۳۳، ۳۴ ساله بودند و در دبی مغازه داشتند.

وی در مورد دلیل حمله ی آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران گفت: وقتی آمریکای جهان خوار و خائن متوجه شد در هیچ جا نمی تواند به ایران ضربه بزند هواپیمای مسافربری ایران را هدف قرار داد که یکی از کارهای پلیدش بود که نشان داد هدف آمریکا در دنیا چه چیزی است، آمریکا ضد بشر است و در هر جایی قدم گذاشته یا فعالیتی داشته غیر از آدم کشی کار دیگری نداشته است و در واقع، هدفش استکبار بر علیه بشریت بوده است.

شیخ انصاری افزود: آمریکا می خواهد بر دنیا حکومت کند اما ان شاا… خداوند رسوایش می کند و این کشور نابود می شود و بدانیدجای سردمداران آمریکا در زباله دان تاریخ است چون با راهی که طی می کنند به زودی پایان زندگی شان فرا می رسد و ان شاا… که نابود بشوند و ظلمی که به بشریت می کنند به خودشان برگردد و خودشان یکدیگر را نابود کنند.

آشنای شهید سید کامل انصاری در پایان اظهار کرد: مردم خودشان تشخیص داده اند که حکومت پلید آمریکا چه اهدافی در سر دارد و ان شاا… که دنیا به امنیت برسد.

فهرست