امام جمعه موقت اهل سنت روستای «چاه محمدحاجی» گله دار در واکنش به توافق امارات و اسرائیل:
آمریکا و اسرائیل، دشمنی بزرگ برای اسلام و مسلمین هستند/ تفرقه از صفات بارز یهود است/ بنابر آیات قرآن، نمی شود با یهود پیمان بست و ارتباط برقرار کرد
امام جمعه موقت اهل سنت روستای «چاه محمدحاجی» گله دار گفت: حکومت قلابی اسرائیل با جت و توپ و تانک نمی تواند کاری کند، مسلمانان باید مراقب باشند، اگر می خواهند از خطر تجاوز اسرائیل در امان باشند باید بکوشند در ویران ساختن دستگاه اسرائیل و دولت پوشالی اش متحد شوند و علیه آن ها قیام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور از فارس، شیخ مصطفی محمودی در مورد توافق امارات و اسرائیل برای عادی سازی روابط اظهار کرد: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خبر داد که اسرائیل و امارات متحده عربی به یک توافق تاریخی رسیده اند که به موجب آن دو کشور روابط عادی خواهند داشت.

وی افزود: در این بیانیه آمده است که اسرائیل برنامه هایش را برای الحاق بخش های وسیعی از کرانه باختری به خاک این کشور به حالت تعلیق درمی آورد.

امام جمعه موقت اهل سنت روستای «چاه محمدحاجی» گله دار در مورد اوصاف یهود در قرآن گفت: خداوند در قرآن اوصاف یهود را این چنین بیان کرده است که «با خدا پیمان شکنی دارند»، «از فرامین الهی سرپیچی می کنند» و «عادت به حرام خوری دارند».

شیخ محمودی افزود: خداوند در قرآن سفارش می کند: «ای کسانی که ایمان آورده اید هرگز یهود و نصاری را به عنوان دوستی نگیرید».

وی تصریح کرد: امروز، اروپا، آمریکا و اسرائیل در یک صف در مقابل جهان اسلام ایستاده اند و آمریکا در بسیاری از نقاط جهان از جمله کشورهای عربی و اسلامی قدرت گرفته و خودنمایی می کند.

امام جمعه موقت اهل سنت روستای «چاه محمدحاجی» گله دار خاطرنشان کرد: آمریکا و اسرائیل، دشمنی بزرگ برای اسلام و مسلمین هستند؛ آمریکا قصد مداخله در کشورهای اسلامی را دارد و هدفش این است که باید تفرقه ایجاد کند. در واقع، تفرقه از صفات بارز یهود است.

شیخ مصطفی محمودی در مورد نگاه قرآن به یهود گفت: خداوند یهود را در قرآن رسوا می کند و می فرماید: «اهل کتاب به ویژه یهود هرگز نمی توانند به شما زیان برسانند، جز آزارهای مختصر، اگر با شما پیکار کنند به شما پشت خواهند کرد و شکست می خورند؛ پس کسی آن ها را یاری نمی کند؛ اهل کتاب هیچ گاه نمی توانند ضرر مهمی به مسلمانان برسانند».

وی افزود: خداوند مهر ذلت بر پیشانی آن ها زده و می فرماید: «آن ها محکوم به ذلت و خواری هستند به هر کجا که یافت شوند، مگر به دین خدا و عهد مسلمین درآیند و آنان پیوسته مستحق خشم خدا و اسیر بدبختی و ذلت شدند، از این رو که به آیات خدا کافر شده و پیغمبران حق را به ناحق می‌کشتند و این نابکاری ها به خاطر نافرمانی و ستمگری همیشه آن ها بود.»

امام جمعه موقت اهل سنت روستای چاه محمدحاجی خاطرنشان کرد: بنابر آیات قرآن، دشمنی یهود با اسلام و مسلمانان یک واقعیت است؛ در واقع، از روزی که حضرت محمد مصطفی مبعوث شدند آتش بغض و کینه در دل های یهود شعله ور است.

شیخ محمودی تصریح کرد: حکومت قلابی اسرائیل با جت و توپ و تانک نمی تواند کاری کند، مسلمانان باید مراقب باشند، اگر می خواهند از خطر تجاوز اسرائیل در امان باشند باید بکوشند در ویران ساختن دستگاه اسرائیل و دولت پوشالی اش متحد شوند و علیه آن ها قیام کنند.

وی اظهار کرد: می توان قرن ۲۱ را برای مسلمانان «قرن الحزن» نامید، چون از هر سو و در هر گوشه ای از کره ی خاکی ظلم و ستم کفار و مشرکان بر مسلمانان افزوده شده است، مسلمانان باید با یکدیگر متحد شوند و در مقابل این یهود غاصب بایستند.

امام جمعه موقت اهل سنت روستای «چاه محمدحاجی» گله دار در مورد اهداف یهود برای سیطره بر دنیا گفت: امروزه، یهود در حکومت اسرائیل دور هم گرد آمده اند و هدف شان از این اجتماع این است که به جهان اسلام ضربه وارد کنند و آن را نقطه ی آغازی برای تسلط بر کل جهان قرار دهند.

شیخ مصطفی محمودی خاطرنشان کرد: بر طبق آیات قرآن که خداوند متعال یهود را با کمال وقاحت و بی شرمی رسوا کرده است، می توان نتیجه گرفت که نمی شود با یهود پیمان بست و ارتباط برقرار کرد.

وی افزود: امیدواریم که یهود و حکومت بنی اسرائیل هر چه زودتر نابود شود و مسلمانان با هم متحد شوند و در مقابل صهیونیسم بایستند.

امام جمعه موقت اهل سنت روستای چاه محمدحاجی اظهار کرد: دین مقدس اسلام به دین یهود به عنوان یکی از ادیان آسمانی که از جانب خداوند به حضرت موسی وحی شد تا بنی اسرائیل را از تاریکی به سمت روشنایی ببرد و به درجه ی والای انسانی برساند احترام می گذارد؛ اما، بنی اسرائیل به استثنای معدودی از آن ها به این دین پایبند نبودند و تعالیم شان را برپا نداشتند، بلکه موضع آن ها در برابر دین، موضع دوری کنندگان از حق و ستیزه جویان با آن بود.

فهرست